انتشار دهنده محتوا انتشار دهنده محتوا

«بازگشت

راهنمای ثبت نام و خرید بن کارت کتاب ویژه سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

راهنمای ثبت نام و خرید بن کارت کتاب ویژه نمایشگاه بین‌المللی

با توجه به نزدیک شدن به سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، (12 تا 22 اردیبهشت 97)، در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور،  هر ساله در ایام برپایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کارت ویژه خرید یارانه ای کتاب در اختیار دانشجویان، اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه قرار می‌گیرد.

ثبت نام بن کارت دانشجویی و بن کارت اساتید:  متقاضیان پس از ثبت نام و تأیید هویت و پرداخت سهم دانشجو (به صورت اینترنتی یا از طریق آپ شرکت آسان پرداخت) برای دریافت بن کارت، می‌بایست شخصا و صرفاً به شعبه‌ای که در زمان ثبت نام انتخاب نموده‌اند مراجعه کرده و از مراجعه به شعب دیگر خودداری نمایند. تاکید می شود کارت فقط به شخص متقاضی تحویل داده می شود و لا غیر. عزیزانی که روشکارت مجازی را انتخاب می کنند نیاز به مراجعه به شعب بانک را ندارند.

مدارک لازمهنگام دریافت کارت عبارتند از کارت دانشجویی معتبر، کارت ملی یا شناسنامه جدید و شماره رهگیری ثبت‌نام در سامانه. مدارک دیگر مانند شناسنامه قدیمی یا گواهینامه مورد قبول نمی باشد.

هر دانشجو مجاز به دریافت یک کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب است.

مبلغ موجوددر بن کارت‌های دانشجویی 1،000،000 هزار ریال است که 400،000 هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت  فرهنگ و ارشاد اسلامی و 000،600ریال آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت به صورت الکترونیکی پرداخت می‌شود.

تاریخ اعتبار کارت ها: فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاههای کارت خوان داخل غرفه ناشران قابل استفاده است. ایمیل معتبر: ایمیل مورد استفاده باید حتما معتبر بوده و به صورت صحیح وارد سامانه شود چرا که قابل ویرایش و عوض کردن نیست و برای ورود به سامانه و فراموشی رمز ورود یا دیگر اطلاعات، مورد نیاز است. عواقب وارد کردن ایمیل اشتباه به عهده دانشجو است.

 bon.tibf.irآدرس سایت و کانال تلگرامی:                                                   

 https://www.tibf.ir/fa

کتابخانه مرکزی دانشگاه